Lukáš Kučera

Pomáhám nacházet cestu

Time management

Cyklus tří seminářů v zaměřených na Time management.

Jak na plánování

3. 2. 2021

18:00 – 21:00

Cílem prvního semináře je naučit se, jak si lépe organizovat a plánovat čas. Seznámíte se se třemi přístupy k plánování času: reaktivním, preventivním a proaktivním. Budete mít možnost zvolit si, který z těchto přístupů vám více vyhovuje. Seznámíte se s vybranými partiemi z GTD (Getting Things Done) přístupu osobní produktivity a ZTD (Zen to Done) přístupu budování návyků. Vyzkoušíte si systematický přístup ke sběru, třízení, prioritizaci a plánování úkolů a různých záležitostí. Vyzkoušíte si také plánování osobních projektů. Dostanete koncepční i praktické tipy na to jak zvýšit svoji efektivitu a produktivitu.

 Jak na prokrastinaci

10. 2. 2021

18:00 – 21:00

Druhý seminář je zaměřen na situace, kdy víte co, a jak máte dělat, ale nejde vám to. Podíváme se na různé důvody a mechanismy prokrastinace. Ukážeme si, jak různé úrovně našeho mozku ovlivňují naší schopnost soustředit se a podávat výkon. Z jedné strany dostanete praktické tipy, na to co vám může pomoci snížit či úplně omezit prokrastinaci. Z druhé strany se seznámíte s koncepty FLOW a Hluboké práce, které vám pomohou zvýšit vaší produktivitu a soustředění.

Jak na životní rovnováhu

17. 2. 2021

18:00 – 21:00

Třetí seminář se zaměřuje na rovnováhu našeho osobního a pracovního života. Zhodnotíte si, jak jste spokojeni v jednotlivých oblastech vašeho života a zamyslíte se nad tím, co můžete dělat pro to, aby se vaše spokojenost zvýšila.  Seznámíte se s teorií dobré pohody, která nabízí 5 oblastí, kterým je dobré se věnovat, abychom si udrželi spokojenost. Probereme klasické mýty o spokojenosti a odnesete si praktické tipy a doporučení jak svoji spokojenost zvýšit.

Přihlášení

Na semináře je možné se hlásit dohromady či zvlášť. Přihlášení je závazné a počítám s ním po zaplacení účastnického poplatku na základě vystavené faktury.

Cena 600 Kč za jednotlivé semináře, nebo 1500 Kč za celý cyklus.

Termín na přihlášení na semináře je do 27. 1.. Pokud se do tohoto termínu poskládá alespoň 6 přihlášených, budou se semináře konat. Pokud se budete chtít přihlásit i později, napište a pokud bude místo, rád vás vezmu. Max. počet je 16 účastníků, kvůli zachování interaktivity semináře. Při odhlášení do týdne před seminářem vracím celou částku za seminář. Při odhlášení do 3 dnů před konáním semináře 50 %. Dále nic. Pokud se najdou náhradníci, vracím vše.

Pokud je na vás cena moc velká, ale zajímá vás to, ozvěte se mi a nějak se domluvíme.

 

Kontakt a přihlášení

Pro přihlášení či více informací mě můžete kontaktovat přímo, nebo přes formulář uvedený níže.

Lukáš Kučera
777 023 247
lektorlukas[at]gmail.com