Lukáš Kučera

Pomáhám nacházet cestu

Plánovač

planovac_600x300

Plánovač – příprava na rok 2021

  • pondělí 11.1.2021
  • 18:00 – 21:00
  • on-line na Zoom
  • Vstupné 321 Kč

Uplynulý rok byl rokem změn a nejistot, kdy jsme museli všichni opakovaně přehodnocovat své plány a přizpůsobovat se okolnostem. Může se zdát, že v takové situaci ani nemá cenu plánovat do budoucna. Opak je pravdou. Dobře zaměřené plánování nám může pomoci vytáhnout z aktuální krize ty správné příležitosti.

S pomocí metody oceňujícího ptaní se ohlédnete za minulým rokem po tom, co se vám dařilo, co vám dodávalo energii a dělalo radost. Připomenete si úspěchy a dobrá rozhodnutí. Zhodnotíte si, jak jste spokojeni s časem, který jste věnovali práci, svému rozvoji, důležitým vztahům, svému zdraví či odpočinku. Podíváte se, jaké činnosti vám v minulém roce přinesly největší příjem či užitek.  A která opatření či rozhodnutí vám pomohla minimalizovat ztráty.

Na tomto základě se podíváte, co můžete na příští rok naplánovat, kde je užitečné mít více variant a na co si potřebujete dát pozor. Prakticky se podíváte, kam má smysl, abyste investovali svoji energii. Jaké zdroje a vztahy můžete zapojit. Vytvoříte si rámcový plán na následující rok a konkrétnější plán na první čtvrtletí.

V rámci semináře vás budu provázet procesem ohlédnutí a plánování, na kterém budete moci pracovat sami u svého počítače i sdílet ve virtuálních místnostech.

Na seminář není potřeba se dopředu hlásit. Kapacita není omezena. Materiály k semináři ke stažení a odkaz na přístup do virtuální místnosti bude na těchto stránkách v den konání semináře.

Platbu provedete až na základě vystavení faktury po proběhnutí semináře.

Dobré ideály potřebují nejen křídla, ale i místo, odkud by mohly vzlétnout. Přijďte si toto místo vybudovat.

Odkaz na on-line Zoom místnost:

Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/76885922784?pwd=bDBFbUNCd0FzL2NCakpXM3JpWXFmdz09

Meeting ID: 768 8592 2784
Passcode: 992373

 

Materiály k semináři:

Zde si můžete stáhnout pracovní listy k vytištění:

Pracovni listy

Zde si můžete stáhnout inspirační otázky se kterými budeme pracovat v rámci semináře:

Inspirační otázky

Dotazy či ohlasy směřujte na e-mail lektorlukas[at]gmail.com nebo tel. 777 023 247.  Případně prostřednictvím následujícího formuláře: