Lukáš Kučera

Pomáhám nacházet cestu

Plánovač

planovac_600x300

Plánovač – příprava na rok 2019

  • čtvrtek 10.1.2018
  • 18:00 – 21:00
  • Hub svět (Slovenská 21, Praha 4)
  • Vstupné 419 Kč

Pojďte si pomyslně posbírat plody minulého roku a mentálně se připravit na to, aby vám letos vyrostlo to, co chcete.

S pomocí metody oceňujícího ptaní se ohlédnete za minulým rokem po tom, co se vám dařilo, co vám dodávalo energii a dělalo radost. Připomenete si úspěchy a dobrá rozhodnutí. Zhodnotíte si, jak jste spokojeni s časem, který jste věnovali práci, důležitým vztahům, svému zdraví, odpočinku či koníčkům. Podíváte se, jaké činnosti vám v minulém roce přinesli největší příjem či užitek.  Na tomto základě se podíváte, jak byste si přáli, aby vypadal vás následující rok. Jak má vypadat vaše životní rovnováha.  Jaké své silné stránky, chcete více využívat a rozvíjet. Co je pro vás reálné a přitom lákavé, že dosáhnete.

Prakticky se podíváte, kam má smysl, abyste investovali svoji energii. Jaké zdroje a vztahy můžete zapojit. Vytvoříte si rámcový plán na následující rok a konkrétnější plán na první čtvrtletí.

Seminář vám umožní si v bezpečném a aktivizujícím prostředí si promyslet co si přejete od příštího roku. Budete pracovat individuálně, ve dvojicích a v malých skupinkách na základě zadání a podnětů, které dostanete od lektora.

Dobré ideály potřebují nejen křídla, ale i místo, odkud by mohly vzlétnout. Přijďte si toto místo vybudovat.

Hlaste se na e-mail kucera[at]velkyvuz.cz nebo tel. 777 023 247. případně prostřednictvím následujícího formuláře: